BIP

Nasz profil na Facebook'u

Platforma edukacyjna


Kontakt
Publiczna Szkoła Podstawowa w Osieku
ul. Partyzantów Kociewskich 51
83-221 Osiek

Dyrektor szkoły: mgr Jolanta Główczewska

Sekretariat
tel. (58) 582 12 60

Księgowość
tel./fax (58) 582 12 53

e-mail: zsp.osiek@wp.pl


WydarzeniaPodczas codziennych zmagań uczniów z kolejnym dniem życia szkoły zapisywane są nowe karty historii. Od zarania dziejów człowiek próbował uchwycić minione chwile w postaci malowideł, kamiennych tablic czy spisując je gęsim piórem na pergaminie.
Archiwa szkoły z biegiem czasu zaczynają się wypełniać, a najlepszym systemem gromadzenia, archiwizowania i prezentowania informacji jest nasza strona internetowa. Aby najskuteczniej utrwalać minione wydarzenia ważne dla działalności, funkcjonowania i życia szkoły, zbieramy i prezentujemy je w dziale "Wydarzenia" - dostępne dla wszystkich.

Dodano dnia 2015-01-12 o godzinie 09:36

I Szkolne Zawody Halowej Piłki Nożnej

4 stycznia br. na hali sportowej w Osieku odbyły się I Szkolne Zawody Halowej Piłki Nożnej. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z Zespołu Szkół Publicznych w Osieku.

Wyniki przedstawiają się następująco:

W kategorii klas SP:
  • I miejsce - klasa VI
  • II miejsce – klasa V
  • III miejsce – drużyna mieszana – „Paróweczki”

W kategorii klas gimnazjalnych:
  • I miejsce – klasy III
  • II miejsce – klasa II
  • III miejsce – klasa I

Serdecznie dziękujemy organizatorom turnieju – OTS Osiek, Radzie Rodziców przy ZSP w Osieku, UG w Osieku, za zorganizowanie tej wspaniałej imprezy sportowej, która, mamy nadzieję, będzie kontynuowana w kolejnych latach. Dziękujemy wszystkim drużynom za wspaniałą grę, za ducha walki i sportową atmosferę. Kibicom zaś dziękujemy za przybycie i doping.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM TURNIEJU.
WSZYSTKIM JEGO UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ. Dyrektor ZSP w Osieku
Jolanta Główczewska


Dodano dnia 2015-01-09 o godzinie 09:39

Wigilia 2014

Jak co roku uczniowie każdej klasy spotykają się na wigilijnym spotkaniu ze swoją wychowawczynią czy wychowawcą. Uroczystość ta odbyła się 19 grudnia 2014 r., gdyż był to ostatni dzień nauki w szkole przed przerwą świąteczną.

Tym razem było to już ostatnie spotkanie wigilijne uczniów klasy III szkoły podstawowej z ich wychowawczynią.
Zgodnie z tradycją podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Usiedliśmy do przygotowanego wcześniej i pięknie nakrytego stołu, zaśpiewaliśmy kilka kolęd. Kiedy spotkanie dobiegło końca, uporządkowaliśmy klasę i się rozstaliśmy.

Niech się spełnią Wasze życzenia:
te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i te małe,
te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku,
tego życzę wszystkim dzieciom w Nowym Roku.

Joanna Konkel - SzumałaPamiątkowe zdjęcie ze spotkania wigilijnego w klasie II szkoły podstawowej:

Wych. I. Bobkowska

Dodano dnia 2015-01-09 o godzinie 09:23

Wyjazd do kina w Grudziądzu kl. II i III

W dniu 17 grudnia 2014 r. uczniowie klasy II i III szkoły podstawowej byli w kinie w Grudziądzu na filmie pt. „Uwolnić Mikołaja”.
To wspaniała i ciekawa opowieść o Świętym Mikołaju, który spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje on schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve'a, który niedawno wyszedł z więzienia, dlatego trzyma się od stróżów prawa z daleka. Na początku nie wierzą w jego słowa, jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Postanawiają uratować święta, jednak nie będzie to takie proste. Wspólnie planują uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii. Na szczęście wszystko dobrze się kończy.

J. Konkel – Szumała
I. Bobkowska

Dodano dnia 2015-01-09 o godzinie 09:12

Andrzejki 2014

28 listopada 2014 r. w klasie II i III szkoły podstawowej została zorganizowana wspólna zabawa andrzejkowa na dwóch godzinach lekcyjnych.
Uczniowie oprócz wróżb mogli pobawić się przy muzyce. Został przygotowany również słodki poczęstunek.
Było kolorowo i wesoło.

J. Konkel – Szumała I. Bobkowska